Warning: file_get_contents(/www/doc/www.kola-atrex.cz/www/system/cache/cache.product.total.2.0.1.05dbec1a539e8ff43734c8b6328848e5.1656931963): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.kola-atrex.cz/www/system/library/cache.php on line 9 UVEX

UVEX

Uvex - protecting people - sportovní brýle a cyklistické helmy

Uvex je renomovaná značka, jejíž hlavní motivací je důsledná ochrana lidského zdraví, s důrazem na technickou dokonalost a funkci. To jsou hodnoty, které jsou následovány pokrokovými inovacemi. Ovoce takového přístupu je bezpočet nových technologií a produkce široké nabídky cyklistických helem a sportovních brýlí vyznačující se pohodlím a zajišťující maximální bezpečnost. Zkušenosti pramení nejen ze světa cyklistiky a z dalších sportů, oblasti bezpečnosti práce a volného času.

Uvex je mezinárodně uznáván jako výrobce světové špičky zaměřený především na sportovní brýle a cyklistické helmy. Má za sebou více než 80-letou historii.

Uvex má svá zastoupení na všech důležitých světových trzích. Dále má vlastní satelity ve Švýcarsku, Rakousku, Nizozemí, USA a Japonsku.

V naší nabídce najdete cyklistické brýle Uvex a cyklistické helmy Uvex

 

 


Zobrazit:
Řadit podle:
Modelový rok:

ATREX cyklosport © 2022, Created by it2b s. r. o.