Moolbike

Jízdní kola, horská kola, dámská kola, cyklistické helmy, elektrokola, servis Brno

prodejna prodejna

Aktuality

Dárkové poukazy (28. 11. 2022)

Pokud si nejste jisti výběrem dárku, darujte dárkový poukaz v hodnotě 500, 1 000 nebo 1 500 Kč Obdarovaný si pak vybere sám :-)
 
 
 

 

[Více]

UPOZORNĚNÍ (15. 11. 2022)

V pátek 18.11.2022 bude naše prodejna uzavřena.
Na našem eshopu, ale můžete pohodlně z domova nakupovat.
[Více]

Servis kol se svozem ZDARMA (20. 10. 2022)

Je ideální čas na servis tlumičů a vidlic po sezóně.Neváhejte a objednejte se včas.

POZOR!! V období říjen - únor nabízíme svoz v oblasti Brna ZDARMA! Objednejte se ZDE

 

 

[Více]

Všechny aktuality

Jízdní kola Scott, GT, Kellys, ISAAC, elektrokola, cyklo doplňky, cyklistické helmy e-shop a cyklo prodejna a cykloservis Brno

Naše cyklosport prodejna Brno i e-shop se specializuje na jízdní kola značek GT Bicycles, Scott, Kellys a ISSAC dále elektrokola a doplňky jako cyklistické helmy, oblečení, tretry, sportovní brýle OAKLEY, Force a SCICON..
Mezi nejoblíbenější jízdní kola z naší nabídky patří Scott Aspect, Scott Spark nebo Scott Scale

Elektrokola Bergamont, Scott a cykloservis Brno

V našem sortimentu najdete také dnes velmi populární Elektrokola. Elektrokola se od běžných kol liší vybavením, které Vám vydatně pomáhá při šlapání. Elektrická část elektrokola se skládá z elektromotoru, řídící jednotky, kabeláže a akumulátoru. V naší nabídce najdete elektrokola dámská, pánská i dětská.

Dámská jízdní kola i dětská kola

Dámská kola u nás najdete ve značkách SCOTT, Kellys a GT. Mezi nejžádanější patří např. dámské jízdní kolo Scott Cntessa. Dámské jízdní kolo je plně přizpůsobeno potřebám žen, protože produkty pro ženy navrhují ženy.

V naší nabídce najdete také dětská kola značek Scott, Kellys a GT bike.

Celoodpružená kola

Celoodpružená kola značky Scott z naší nabídky vám umožní pohodlnou jízdu v náročném terénu, kterou si opravdu užijete. Celoodpružené horské kolo si můžete pořídit i v dámském provedení.

Cyklo doplňky, komponenty, brýle, tretry, cyklo oblečení, cyklistické helmy e-shop a cyklo prodejna Brno

Náš sortiment jsme rozšířili o širokou nabídku cyklo doplňků a komponentů jako jsou např. cyklistické brýle značek SCICON, Oakley a Force, cyklistické helmy Scott a UVEX pánské, dámské, juniorské i dětské. Cyklistická přilba je do 18 let povinnou výbavou, tak její výběr nepodceňujte. Najdete u nás také oblíbené cyklistické tretry od značek Scott a Shimano. Nová nabídka vás čeká i v sortimentu cyklo oblečení jako Kraťasy,  Bundy a Pláštěnky.

Cykloservis Brno - servis kol Brno

Využijte rozšířené kapacity našeho servisního střediska Brno - Stará Osada, kde pracují vyškolení mechanici, což Vám zajistí profesionální služby.

V období říjen - únor svoz na území Brna ZDARMA!

 

 

 

 

ATREX cyklosport © 2024, Created by it2b s. r. o.